Auto lombards

2014. – 2015. gadā autolombards ir kļuvis daudz populārāks, galvenokārt divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, kredīts pret auto ķīlu ļauj saņemt līdz 90% no auto novērtējuma 24 stundu laikā. Otrkārt, saņemot aizdevumu, klients var turpināt braukt ar savu automašīnu visu kredīta atmaksas periodu. Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi. 

Svarīgi – pieteikuma aizpildīšana neuzliek nekādas saistības. Ja piedāvājums apmierina, paraksti līgumu. Ja nepatīk, rosini savas izmaiņas vai vienkārši ignorē. Lai saņemtu lombarda aizdevumu atliek aizpildīt pieteikumu internetā un gaidīt atbildi. Ja piedāvājums apmierina, paraksti līgumu un saņem naudu jau tās pašas darba dienas laikā. Šis pakalpojums mēdz būt pieejams arī tiem klientiem, kuriem citi nav gatavi aizdot, jo automašīna kalpo kā garantija, ka problēmu gadījumā kreditors savus naudas līdzekļus atgūs ar uzviju. Aizņemies atbildīgi pirms tam rūpīgi izvērtējot savu maksātspēju.

auto lombardsSvarīgākais:

  • auto kredīts līdz 15000 eur;
  • aizdevuma termiņš līdz 5 gadiem;
  • procentu likme no 32% gadā;
  • iespēja atmaksāt kredītu pirms termiņa bez papildus izmaksām;
  • autolombards sniedz atbildi par kredīta pieejamību 30 minūtēs (darba laikā)

Kurš var izmantot auto lombarda pakalpojumus ?

Formāli nepastāv nekādi ierobežojumi, lai saņemtu naudu pret auto ķīlu. Praksē gan ir vairāki kritēriji, kas jāizpilda ikvienam auto īpašniekam, kas vēlas aizņemties auto lombardā:

  • kredīta atmaksas pēdējā dienā automašīna nedrīkst būt vēcāka par 20 gadiem;
  • automobilim ir jābūt reģistrētam un aizņēmēja vārda;
  • automašīnai ir jābūt ar derīgu tehnisko apskati un OCTA apdrošināšanu;
  • auto lombarda pakalpojumus var izmantot tikai reālais auto īpašnieks;
  • aizņemoties virs 3000 eur būs vajadzīgs iegādāties arī KASKO apdrošināšanu.

Kā pieteikties auto kredītam lombardā ?

Aizņemšanās procedūra neprasa lielas pūles. Piesakies kredītam šeit un saņem atbildi par aizdevuma pieejamību jau aptuveni 1 stundas laikā.

autolombards ļauj turpināt braukt

Lai mazinātu krāpšanas risku un nodrošinātu, ka nauda tiek pārskaitīta uz īsto bankas kontu, Tev reģistrējoties būs jāpārskaita 0,01 eiro uz aizdevēja bankas kontu. Auto lombards nosūtīs Tev kredīta piedāvājumu uz epastu, ļaujot to mierīgi izvērtēt. Ja piedāvājums apmierina, seko aizdevēja instrukcijām un pavisam drīz aizņēmums tiks ieskaitīts tavā kontā.

Atceries – Tu vari iegūt līdz pat 90% no auto novērtējuma vērtības, taču ņem vērā, ka tiks vērtēta lietota auto vērtībā, nevis tas, cik automašīna maksāja iegādes brīdī.

________________________________________________________________________________________

Uzzini, kā atrast, kurš ir izdevīgākais auto līzings Latvijā un nepārmaksāt.